تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

شیخ بهایی

  کد خبر: 82050990 (5298211) | تاریخ خبر: 07/02/1395 | ساعت: 20:40|

  جشنواره ملي شيخ بهايي 23 ارديبهشت در اصفهان برگزار مي شود

  اصفهان- ايرنا- تا 25 ارديبهشت در اصفهان برگزار مي شود." href="http://www.irna.ir/esfahan/fa/News/82050990/" target="_blank">دوازدهمين جشنواره ملي فناوري شيخ بهايي23 تا 25 ارديبهشت در اصفهان برگزار مي شود.

                 به گزارش ايرنا، معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري اصفهان روز سه شنبه در جلسه هماهنگي برگزاري دوازدهمين دوره اين جشنواره اظهار كرد: اولويت دستگاه ها بايد ايده هاي نو و گسترش مراكز دانش بنيان در كنار پژوهش محوري باشد.
  وي با بيان اينكه نقش اين سازمان ها در شكل گيري جشنواره مهمترين بخش كاري در اين پيوند است، ابراز اميدواري كرد: جشنواره شيخ بهايي در استان اصفهان از قوت و قوام كافي برخوردار باشد و پيشرفت كند.
  سيستاني با بيان اينكه زمينه توسعه استعدادها در كشور بلحاظ ظرفيت دانشگاهي، صنعتي و پژوهشي زياد است، افزود: عدم ارتباط اين مراكز با يكديگر باعث شده است تا بسياري از فرصت هاي هم افزايي از بين برود.
  معاون استاندار اصفهان، برگزاري اين جشنواره را گامي بلند در مسير هم افزايي و تشويق سرمايه گذاران خواند و افزود: بايد از اين فرصت براي توسعه و پيشرفت كشور استفاده كرد.
  وي به تاكيد رهبر فرزانه انقلاب بر ضرورت نوآوري اشاره كرد و گفت: امام خميني(ره) نيز بر خودباوري و اتكا به نفس تاكيد داشتند و با توجه به توانمندي هاي ايران در مسائل علمي بايد از اين پتانسيل براي توسعه و پيشرفت كشور بهره بگيريم.
  معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري اصفهان با بيان اينكه نوع نگرش ها بايد تغيير كند، افزود: دستگاه ها بايد در اين مسير قدم بردارد و از فرصت هاي نوين مديريت استفاده كنند.
  وي با اشاره به نامگذاري امسال به نام 'سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل' گفت: اقتصاد مقاومتي اصلي است كه هميشه بايد مورد توجه قرار گيرد و امسال بر اين موضوع تاكيد بيشتر شده است كه اميدواريم با نوآوري و نگاه جديد، اين راهبرد را عملياتي كنيم.
  سيستاني با بيان اينكه بر اساس طرح آمايش سرزمين محور توسعه استان، علم و فناوري، گردشگري و ميراث فرهنگي و فرهنگ و هنر خواهد بود، گفت: هدايت ها بايد در قالب اين حركتي كه شكل گرفته است برنامه ريزي شود.
  وي مقوله زيست محيطي با دسترسي به فن آوري هاي جديد را مهم خواند و گفت: سرمايه گذاران بايد براي سرمايه گذاري در طرح هاي نو و ايجاد اشتغال تشويق شوند.
  جشنواره فن آفريني شيخ بهايي از جمله جشنواره هاي مطرح و ملي است كه توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و با همكاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار مي شود.
  اصفهان داراي تنها شهرك علمي و تحقيقاتي ايران است و اكنون بيش از 350 شركت دانش بنيان در اين شهرك مستقر و فعال است.
  ت/7147/6027


  این مطلب تا کنون 66 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 8 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 27 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :159345
 • بازدید امروز :124931
 • بازدید داخلی :9105
 • کاربران حاضر :202
 • رباتهای جستجوگر:342
 • همه حاضرین :544

تگ های برتر